Ärilaen

Ärilaen juhatuse liikme käendusel

Ärilaen juhatuse liikme käendusel ehk väikelaen on ettevõtete seas üsna populaarne laenutoode, sest selle taotlemine on kiire ning tingimused paindlikud. Suureks plussiks on see, et füüsilist tagatist nagu kinnisvara või kommertspanti selle laenu puhul ei nõuta. Laenu väljastamise eelduseks on juhatuse liikme käendus. Maksimaalne laenusumma on 5000 EUR käendaja kohta. Juhul, kui ettevõttel on suurem laenuvajadus, võib kaasata lisakäendaja. Sellisel juhul on maksimaalne laenusumma kuni 10 000 EUR.

Vajad oma ettevõtte jaoks suuremat summat? Tutvu meie kinnisvaraga tagatud ettevõtte laenuga

KELLELE SOBIB ärilaen juhatuse liikme käendusel?

Käendusega ärilaen on universaalne laenutoode, sest iga ettevõte võib seda kasutada just seal, kus see nende jaoks oluline on. Enamlevinumateks sihtotstarveteks on tehnika või sõiduvahendi soetamine, laovarude suurendamine hooajalise nõudluse täitmiseks, ettevõttele ruumide rentimiseks, kodulehe arendamiseks ja veel paljuks muuks.

 

Väärtuspakkumine

Mõistame, et ärilaen on küll vajalik ettevõtte kasvuks, kuid see on samal ajal kulukas. Seetõttu oleme valmis Teile pakkuma järgmisi soodustusi, millede hulgast on võimalik ärilaenu lepingu sõlmimisel valida sobivaim:

 • OPA Credit OÜ kindlustab teie laenutagatise aastaks ise;
 • Tasume Teie eest tagatise seadmise lepingust tuleneva notaritasu ja riigilõivu;
 • Pakume maksevaba laenu kuni 3 kuud;
 • Võimaldame laenu ennetähtaegselt tagastada täiesti tasuta.

 

Ärilaen juhatuse liikme käendusel on kõige populaarsem reeglina alustavate ja väikeettevõtete seas, kuid sobib oma olemuselt ükskõik millisele ettevõttele.

LAENUTINGIMUSED

 • Laenusumma kuni 5 000 EUR, lisakäendaja olemasolu korral kuni 10 000 EUR
 • Tähtaeg kuni 1 aasta
 • Intressimäär alates 30 % aastas, ehk 2.5% kuus
 • Kiire laenu taotlemise protsess
 • Ei vaja füüsilist tagatist
 • Laenu saavad taotleda Eestis registreeritud äriühingud ja FIEd
 • Laenukomitee positiivse otsuse eelduseks on maksehäirete puudumine.

 

Ärilaenu taotlemise protsess

Oleme oma laenuotsustes väga operatiivsed. Reeglina kinnitame laenuotsuse ühe tööpäeva jooksul taotluse esitamisest alates. Kõige kiiremini oleme laenu väljastamiseni jõudnud kahe tunniga ehk kliendi pöördumisest kuni väljamakse teostamiseni läks aega kaks tundi.

Juhatuse liikme käendusega ärilaenu puhul sõlmitakse laenu- ning käendusleping. Protsess on ettevõtte jaoks mugav, sest kõik dokumendid saab allkirjastada digitaalselt ning füüsilist kohalolekut ei vajata. Seadusest tulenevalt vajame siiski käendaja isikut tõendava dokumendi koopiat.

KLIENDID MEIST

Marju (54) – Ärilaen ettevõttele juhatuse liikme tagatisel

Suvi oli palav ja seetõttu kannatas minu poolt juhitud põllumajandusettevõtte saagikus oluliselt. See tähendab, et ettevõtte kassavoog oli väiksem kui tavaliselt. Teadsin, et PRIA toetused laekuvad alles detsembris, kuid raha tarnijatele tasumiseks oli vaja juba suve lõpus. Kuna vajaminev summa ei olnud suur, pöördusin abi saamiseks pankade poole, kuid nende pikk ning kurnav otsustusprotsess tekitas minus suurt stressi. Internetist jäi silma OPA Credit OÜ ärilaen ning otsustasin nende poole pöörduda, kuigi teadsin, et nende poolt pakutav intress on pankade omast kõrgem. OPA Credit OÜ tegutses väga operatiivselt ning asjatundlikult, laenu sain kätte juba kahe päeva pärast. Tulenevalt minu äri sesoonsusest leppisime OPA Credit OÜ esindajaga kokku sobiva maksete graafiku, mis aitas mul kassavooprobleemist jagu saada. Olen siiani tänulik kiire ja professionaalse suhtumise eest.

 

Laena vastutustundlikult. OPA.Credit hindab laenutaotluse menetlemise käigus ettevõtte võimekust soovitud laenu tagastada ning koos leitakse parim maksegraafik ja ettevõtte jaoks sobiv laenusumma.

Tegemist on finantsteenusega, pea vajadusel nõu meie spetsialistidega. Näiteks 10 000 euro laenamisel 2 aastaks intressiga 12% aastas on annuiteetgraafiku korral krediidi kulukuse määr 11.29% ning laenu brutosumma 11 297.63 eurot.