OPA CREDIT

Kiire protsess

Oleme usaldusväärsed ning oma finantseerimisotsustes kiired. Otsus ärilaenu andmise kohta teostatakse ühe tööpäeva jooksul.

Soodne intress ja pikk tagasimakseperiood

Meie laenude intressimäärad algavad 12% aastas ning laenugraafikud ulatuvad soovi korral kuni 20. aastani.

Paindlikud maksegraafikud

Meie pakutavad ärilaenud arvestavad ettevõtte soove ja võimalusi. Makseid on võimalik teostada igakuiselt, kohandatud graafiku alusel või ühekordse maksena laenuperioodi lõpul.

Mõistlikud nõuded laenutaotlejale

Meie kaudu laenu taotlemisega ei kaasne ülemäärast bürokraatiat ning me ei ole laenu taotleva ettevõtte näitajate osas üleliia nõudlikud.

Laen

ettevõttele

Laen kinnisvara tagatisel võimaldab rahastada ettevõtte loomise või arenguga seotud suuremaid kulutusi või finantseerida lisainvesteeringut vajavaid tegevusi, mis on olulised ettevõtte kasvu saavutamiseks.

Alustavale

ettevõttele

Võimaldab katta ettevõtte alustamisega seotud kulud nagu põhivara soetamise, laovarude sisseostu, tehnika soetamise või muud vajalikud tegevused, milleks oma vahenditest tihti ei jätku.

Laenude

refinantseerimine

Kõrgete intressidega kulukate laenude refinantseerimine soodsama lahenduse vastu. Refinantseerimine tähendab uue laenu võtmist summas, mis võimaldab tasuda kõik olemasolevad laenukohustused.

Krediidiliin

Paljudel Eesti ettevõtetel on küll müügikäive hea, kuid ostjate pikad maksetähtajad tekitavad perioodiliselt käibevahendite puuduse. Krediidiliin on lühiajaline laen ettevõttele, mida saab kasutada vajamineval perioodil käibevahendite suurendamiseks.

Avansilaen

Laen, mis võimaldab finantseerida tänaseid kulutusi kindla tulevase sissetuleku arvelt. Näide: olete tegev põllumajanduses ja kvalifitseerute riiklikule toetusele, mis laekub teile detsembris. Avansilaen annab teile finantsid juunis ning selle tagastamine toimub detsembris, kui toetus laekub.

Küsi pakkumist